Продукція > EIC > BZG03-C220
BZG03-C220
BZG03-C220 EIC
25bzg03-c220_270.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 220V 6% 750Ohm 3000mW 2-Pin SMA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C220 EIC
Інші пропозиції BZG03-C220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C220 BZG03-C220 Виробник : EIC 25bzg03-c220_270.pdf Zener Diode Single 220V 6% 750Ohm 3000mW 2-Pin SMA