Продукція > EIC > BZG03-C240
BZG03-C240
BZG03-C240 EIC
25bzg03-c220_270.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 240V 6% 850Ohm 3000mW 2-Pin SMA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C240 EIC
Інші пропозиції BZG03-C240
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C240 BZG03-C240 Виробник : EIC 25bzg03-c220_270.pdf Zener Diode Single 240V 6% 850Ohm 3000mW 2-Pin SMA