Продукція > BZG > BZG03-C27
BZG03-C27
Виробник:
на замовлення 8390 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C27
Zener Diode Single 27V 7% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA.
Інші пропозиції BZG03-C27
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C27 BZG03-C27 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 27V 7% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA