Продукція > EIC > BZG03-C91
BZG03-C91
BZG03-C91 EIC
bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf
Виробник: EIC
Zener Diode Single 91V 6% 200Ohm 3000mW 2-Pin SMA
на замовлення 1353 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C91 EIC
Інші пропозиції BZG03-C91
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C91 BZG03-C91 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 91V 6% 200Ohm 3000mW 2-Pin SMA