BZG03B130-HM3-08
BZG03B130-HM3-08 Vishay Semiconductors
bzg03b-m-series.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm SMA (DO-214AC)
на замовлення 5940 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 130 V, Impedance (Max) (Zzt): 300 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Grade: Automotive, Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03B130-HM3-08 BZG03B130-HM3-08 Виробник : Vishay bzg03bmseries.pdf Zener Diode Single 130V 2% 300Ohm 3000mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
товару немає в наявності
BZG03B130-HM3-08 BZG03B130-HM3-08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzg03b-m-series.pdf Description: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 130 V
Impedance (Max) (Zzt): 300 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Grade: Automotive
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 100 V