Продукція > VISHAY > BZG03B30-M3-18
BZG03B30-M3-18
BZG03B30-M3-18 Vishay
bzg03b-m-series.pdf
Виробник: Vishay
Zener Diode Single 30V 2% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA T/R
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03B30-M3-18 BZG03B30-M3-18 Виробник : Vishay bzg03b-m-series.pdf Zener Diode Single 30V 2% 15Ohm 3000mW 2-Pin SMA T/R
Кількість Ціна
товару немає в наявності
BZG03B30-M3-18 BZG03B30-M3-18 Виробник : Vishay Semiconductors bzg03b-m-series-1272541.pdf Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm SMA (DO-214AC)