Продукція > VISHAY > BZG03C11TR
BZG03C11TR
BZG03C11TR Vishay
2699584512188887bzg03c.pdf
Виробник: Vishay
Zener Diode Single 11V 5% 7Ohm 3000mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZG03C11TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C11TR BZG03C11TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZG03C_Series.pdf Description: DIODE ZENER 11V 1.25W DO214AC