BZG03C12TR
BZG03C12TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
BZG03C_Series.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 12V 3W DO214AC
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 9.1 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 12V 3W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 12 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 9.1 V.
Інші пропозиції BZG03C12TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C12TR BZG03C12TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZG03C_Series.pdf Description: DIODE ZENER 12V 3W DO214AC
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Power - Max: 3 W