BZG03C130-M3-18
BZG03C130-M3-18 Vishay Semiconductors
bzg03c-m-series.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm SMA (DO-214AC)
на замовлення 5923 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C130-M3-18 BZG03C130-M3-18 Виробник : Vishay bzg03c-m-series.pdf Diode Zener Single 130V 6% 3000mW 2-Pin SMA T/R
Кількість Ціна
товару немає в наявності
BZG03C130-M3-18 BZG03C130-M3-18 Виробник : Vishay Semiconductor Diodes Division bzg03c-m-series.pdf Description: DIODE ZENER 130V 1.25W DO214AC