BZG03C150-M3-08
bzg03c-m-series.pdf
Код товару: 169294
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Стабілітрони
товару немає в наявності
Ціна
BZG03C150-M3-08 BZG03C150-M3-08 Виробник : Vishay bzg03cmseries.pdf Diode Zener Single 150V 6% 3000mW 2-Pin SMA T/R
на замовлення 1500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 818
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 740
BZG03C150-M3-08 BZG03C150-M3-08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzg03c-m-series.pdf Description: DIODE ZENER 150V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V
Impedance (Max) (Zzt): 300 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Active
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 110 V
Мінімальне замовлення: 547
BZG03C150-M3-08 BZG03C150-M3-08 Виробник : VISHAY bzg03c-m-series.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 3W; 150V; SMD; 7 inch reel; DO214AC,SMA; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 3W
Zener voltage: 150V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: 7 inch reel
Case: DO214AC; SMA
Semiconductor structure: single diode
Manufacturer series: BZG03C-M
Quantity in set/package: 1500pcs.
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 1.25 W
Мінімальне замовлення: 12
Мінімальне замовлення: 24
BZG03C150-M3-08 BZG03C150-M3-08 Виробник : VISHAY VISH-S-A0008998132-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - BZG03C150-M3-08 - Zener-Diode, 150 V, 3 W, DO-214AC (SMA), 2 Pin(s), 150 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-214AC (SMA)
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 3W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: BZG03C-M Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Zener-Spannung, nom.: 150V
SVHC: Lead (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 100
BZG03C150-M3-08 BZG03C150-M3-08 Виробник : Vishay Semiconductors bzg03c-m-series.pdf Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm SMA (DO-214AC)
Мінімальне замовлення: 5
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 3W
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Zener-Spannung, nom.: 150V
SVHC: Lead (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 8
на замовлення 5 шт: