BZG03C150
BZG03C150 Vishay
bzg03c15-d.pdf
Код товару: 105432
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Vishay
Корпус: DO-214AC
Напруга стабілізації, Vz: 150 V
Струм стабілізації, Izt: 5mA
Потужність, Pd: 3 W
Монтаж: SMD
Температурний коефіцієнт: -
у наявності 846 шт:
746 шт - склад
100 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZG03C150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C150 Виробник : VISHAY bzg03c15-d.pdf 09+
на замовлення 1518 шт:
BZG03-C150 BZG03-C150 Виробник : EIC Semiconductor bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 150V 6% 300Ohm 3000mW 2-Pin SMA
товару немає в наявності
BZG03C150 BZG03C150 Виробник : onsemi bzg03c15-d.pdf Description: DIODE ZENER 150V 1.5W SMA
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 150 V
Impedance (Max) (Zzt): 300 Ohms
Supplier Device Package: SMA
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1.5 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 110 V
товару немає в наявності
BZG03C150 BZG03C150 Виробник : onsemi bzg03c15-d.pdf Zener Diodes ZR OVR TRANS SUPP
З цим товаром купують
TL431ACLP
description tl431.pdf?ts=1708404301053&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fproduct%252FTL431%253FkeyMatch%253D%2526tisearch%253Dsearch-everything%2526usecase%253Dpartmatches
TL431ACLP
Виробник: TI
Мікросхеми > Супервізори напруги, контролери заряду
Корпус: TO-92
Короткий опис: Adjustable precision shunt regulators
Напруга: 36 V
Темп.діапазон: -40…+85°C
Монтаж: THT
Тип пристрою: Джерело опорної напруги
у наявності: 567 шт
480 шт - склад
38 шт - РАДІОМАГ-Львів
49 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Набір макетних плат Arduino
1 Додати до обраних Обраний товар
Набір макетних плат Arduino
Макетні плати > Макетні плати під пайку
Опис: Набір макетних плат, 4 плати, розміри: 2x8; 3x7; 4x6; 5x7см
Тип: Макетна плата під пайку
Вид: двостороння
у наявності: 48 комплект
35 комплект - склад
13 комплект - РАДІОМАГ-Київ
4700uF 50V ECR 22x41mm (ECR472M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 4700 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: ECR
Тип: загального призначення підходять для автоматичної установки мініатюрні з температурою 85С
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 22х41mm
очікується: 400 шт
22uF 400V ECR 13x26mm (ECR220M2GB-Hitano) (електролітичний конденсатор)
ECR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 22 µF
Номін.напруга: 400 V
Серія: ECR
Темп.діап.: -25...+85°C
Габарити: 13х26mm
у наявності: 248 шт
187 шт - склад
19 шт - РАДІОМАГ-Київ
31 шт - РАДІОМАГ-Львів
7 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 2
470uF 25V ECR 8x14mm (ECR471M25BA-Hitano) (електролітичний конденсатор)
3 Додати до обраних Обраний товар
Ємність: 470 µF
Номін.напруга: 25 V
Темп.діап.: -40...+85°C
Габарити: 8х14mm