Продукція > VISHAY > BZG03C160TR
BZG03C160TR Vishay
BZG03C_Series.pdf
Виробник: Vishay
160V, 3W, DO-214 (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 160 V, Impedance (Max) (Zzt): 350 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 120 V.
Інші пропозиції BZG03C160TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C160TR BZG03C160TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZG03C_Series.pdf Description: DIODE ZENER 160V 1.25W DO214AC
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 160 V
Impedance (Max) (Zzt): 350 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 120 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 1.25 W