BZG03C24-HM3-18
BZG03C24-HM3-18 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzg03c-m-series.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 24V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5.83%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Active
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 18 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5.83%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Part Status: Active, Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 18 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C24-HM3-18 BZG03C24-HM3-18 Виробник : Vishay Semiconductors bzg03c_m_series-1767509.pdf Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm SMA (DO-214AC)