BZG03C240TR
BZG03C240TR Vishay General Semiconductor - Diodes Division
BZG03C_Series.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 240V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 240 V
Impedance (Max) (Zzt): 850 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 180 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 240V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 240 V, Impedance (Max) (Zzt): 850 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Part Status: Obsolete, Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 180 V.
Інші пропозиції BZG03C240TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C240TR BZG03C240TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division BZG03C_Series.pdf Description: DIODE ZENER 240V 1.25W DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Obsolete
Power - Max: 1.25 W