BZG03C270-HM3-08
BZG03C270-HM3-08 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzg03c-m-series.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 270V 1.25W DO214AC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±7.04%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 270 V
Impedance (Max) (Zzt): 1000 Ohms
Supplier Device Package: DO-214AC (SMA)
Part Status: Active
Power - Max: 1.25 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 270V 1.25W DO214AC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±7.04%, Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 270 V, Impedance (Max) (Zzt): 1000 Ohms, Supplier Device Package: DO-214AC (SMA), Part Status: Active, Power - Max: 1.25 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03C270-HM3-08 BZG03C270-HM3-08 Виробник : Vishay bzg03c-m-series.pdf Diode Zener Single 270V 7% 3000mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SMA T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 718
Мінімальне замовлення: 35
BZG03C270-HM3-08 BZG03C270-HM3-08 Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzg03c-m-series.pdf Description: DIODE ZENER 270V 1.25W DO214AC
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±7.04%
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 1.25 W
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 12
BZG03C270-HM3-08 BZG03C270-HM3-08 Виробник : Vishay Semiconductors bzg03c-m-series.pdf Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm SMA (DO-214AC)
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
BZG03C270-HM3-08 Виробник : Vishay bzg03c-m-series.pdf Zener Diodes Uni-direc 300W Pppm DO-214AC Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт