Продукція > PHI > BZG03-C43
BZG03-C43 PHI
Виробник: PHI
SOD-106
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZG03-C43 PHI
Zener Diode Single 43V 7% 45Ohm 3000mW 2-Pin SMA.
Інші пропозиції BZG03-C43
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZG03-C43 BZG03-C43 Виробник : EIC bzg03-c1020-20bzg03-c200.pdf Zener Diode Single 43V 7% 45Ohm 3000mW 2-Pin SMA