Продукція > VISHAY > BZM55C15-TR
BZM55C15-TR
BZM55C15-TR Vishay
bzm55.pdf
Виробник: Vishay
Diode Zener Single 15V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
на замовлення 67500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - BZM55C15-TR - Zener-Diode, 15 V, 500 mW, SOD-80 (MicroMELF), 2 Pin(s), 175 °C, Oberflächenmontage, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: SOD-80 (MicroMELF), rohsCompliant: YES, Diodenmontage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q101, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Verlustleistung: 500mW, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: BZM55 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Zener-Spannung, nom.: 15V, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZM55C15-TR BZM55C15-TR Виробник : Vishay bzm55.pdf Diode Zener Single 15V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
Кількість Ціна
BZM55C15-TR BZM55C15-TR Виробник : VISHAY VISH-S-A0007853538-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - BZM55C15-TR - Zener-Diode, 15 V, 500 mW, SOD-80 (MicroMELF), 2 Pin(s), 175 °C, Oberflächenmontage
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: SOD-80 (MicroMELF)
rohsCompliant: YES
Diodenmontage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: BZM55 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Zener-Spannung, nom.: 15V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
BZM55C15-TR BZM55C15-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzm55.pdf Description: DIODE ZENER 15V 500MW MICROMELF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 110 Ohms
Supplier Device Package: MicroMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
BZM55C15-TR BZM55C15-TR Виробник : Vishay Semiconductors bzm55.pdf Zener Diodes 15 Volt 0.5W 5%
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 500 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 45
Мінімальне замовлення: 76
tariffCode: 85411000
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q101
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Verlustleistung: 500mW
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: BZM55 Series
Zener-Spannung, nom.: 15V
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 80
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BZM55C15-TR Виробник : Vishay BC bzm55.pdf 0.5W 10V DO-213AB (MicroMELF) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт