BZM55C16-TR3
BZM55C16-TR3 Vishay Semiconductors
bzm55-se.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 16 Volt 0.5W 5%
на замовлення 7014 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Diode Zener Single 16V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R.
Інші пропозиції BZM55C16-TR3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZM55C16-TR3 BZM55C16-TR3 Виробник : Vishay bzm55.pdf Diode Zener Single 16V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R