Продукція > VISHAY > BZM55C3V6-TR
BZM55C3V6-TR
BZM55C3V6-TR Vishay
bzm55.pdf
Виробник: Vishay
Diode Zener Single 3.6V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
на замовлення 72500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.6V 500MW MICROMELF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V, Impedance (Max) (Zzt): 600 Ohms, Supplier Device Package: MicroMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZM55C3V6-TR BZM55C3V6-TR Виробник : Vishay bzm55.pdf Diode Zener Single 3.6V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
Кількість Ціна
BZM55C3V6-TR BZM55C3V6-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzm55.pdf Description: DIODE ZENER 3.6V 500MW MICROMELF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.6 V
Impedance (Max) (Zzt): 600 Ohms
Supplier Device Package: MicroMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 2 µA @ 1 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
BZM55C3V6-TR BZM55C3V6-TR Виробник : Vishay bzm55.pdf 0.5W 3,6V DO-213AB (MicroMELF) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
на замовлення 450 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 77
BZM55C3V6-TR BZM55C3V6-TR Виробник : Vishay Semiconductors bzm55.pdf Zener Diodes 3.6 Volt 0.5W 5%
Мінімальне замовлення: 29
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 500 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 27