Продукція > VISHAY > BZM55C4V3-TR3
BZM55C4V3-TR3
BZM55C4V3-TR3 Vishay
bzm55.pdf
Виробник: Vishay
Diode Zener Single 4.3V 7% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZM55C4V3-TR3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZM55C4V3-TR3 BZM55C4V3-TR3 Виробник : Vishay bzm55.pdf Diode Zener Single 4.3V 7% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
товару немає в наявності
BZM55C4V3-TR3 BZM55C4V3-TR3 Виробник : Vishay Semiconductors bzm55-se-107367.pdf Zener Diodes 4.3 Volt 0.5W 5%