Продукція > VISHAY > BZM55C6V8-TR3
BZM55C6V8-TR3
BZM55C6V8-TR3 Vishay
bzm55.pdf
Виробник: Vishay
Diode Zener Single 6.8V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BZM55C6V8-TR3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
BZM55C6V8-TR3 BZM55C6V8-TR3 Виробник : Vishay Semiconductors bzm55.pdf Zener Diodes 6.8 Volt 0.5W 5%