BZM55C75-TR
BZM55C75-TR Vishay Semiconductors
bzm55.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 75 Volt 0.5W 5%
на замовлення 5035 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 75V 500MW MICROMELF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 1500 Ohms, Supplier Device Package: MicroMELF, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 56 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZM55C75-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZM55C75-TR BZM55C75-TR Виробник : Vishay bzm55.pdf Diode Zener Single 75V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
товару немає в наявності
BZM55C75-TR BZM55C75-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzm55.pdf Description: DIODE ZENER 75V 500MW MICROMELF
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 1500 Ohms
Supplier Device Package: MicroMELF
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 56 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW