Продукція > VISHAY > BZM55C7V5-TR
BZM55C7V5-TR
BZM55C7V5-TR Vishay
bzm55.pdf
Виробник: Vishay
Diode Zener Single 7.5V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW MICROMELF, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms, Supplier Device Package: MicroMELF, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 5 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZM55C7V5-TR BZM55C7V5-TR Виробник : Vishay bzm55.pdf Diode Zener Single 7.5V 6% 500mW 2-Pin MicroMELF T/R
Кількість Ціна
BZM55C7V5-TR BZM55C7V5-TR Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzm55.pdf Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW MICROMELF
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Supplier Device Package: MicroMELF
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 5 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 50 Ohms
Power - Max: 500 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
Мінімальне замовлення: 29
BZM55C7V5-TR BZM55C7V5-TR Виробник : Vishay Semiconductors bzm55.pdf Zener Diodes 7.5 Volt 0.5W 5%
Мінімальне замовлення: 29
BZM55C7V5-TR Виробник : Vishay bzm55.pdf 0,5W; 7,5V; packaging: reel BZM55C7V5 DZ 7V5.M55 smd
кількість в упаковці: 500 шт
Мінімальне замовлення: 500
товару немає в наявності