BZS55C10 RXG
BZS55C10 RXG TAIWAN SEMICONDUCTOR
BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 10V; SMD; reel,tape; 1206; single diode
Case - mm: 3216
Kind of package: reel; tape
Mounting: SMD
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Tolerance: ±5%
Zener voltage: 10V
Case - inch: 1206
на замовлення 360 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 10V; SMD; reel,tape; 1206; single diode, Case - mm: 3216, Kind of package: reel; tape, Mounting: SMD, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Tolerance: ±5%, Zener voltage: 10V, Case - inch: 1206.
Інші пропозиції BZS55C10 RXG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZS55C10 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 10V 500MW 1206
товару немає в наявності
BZS55C10 RXG BZS55C10 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor BZS55C2V4_SERIES_D1612-1918064.pdf Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode