BZS55C15 RXG
BZS55C15 RXG TAIWAN SEMICONDUCTOR
BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 15V; SMD; reel,tape; single diode; Case: 1206
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Kind of package: reel; tape
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 15V
на замовлення 510 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 15V; SMD; reel,tape; single diode; Case: 1206, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Kind of package: reel; tape, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 15V.
Інші пропозиції BZS55C15 RXG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZS55C15 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 15V 500MW 1206
товару немає в наявності
BZS55C15 RXG BZS55C15 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor BZS55C2V4_SERIES_D1612-1918064.pdf Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode