BZS55C2V4 RXG
BZS55C2V4 RXG Taiwan Semiconductor Corporation
BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ZENER 2.4V 500MW 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V
Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms
Supplier Device Package: 1206
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 2.4V 500MW 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 2.4 V, Impedance (Max) (Zzt): 85 Ohms, Supplier Device Package: 1206, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.5 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 µA @ 1 V.
Інші пропозиції BZS55C2V4 RXG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZS55C2V4 RXG BZS55C2V4 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor BZS55C2V4_SERIES_D1612-1918064.pdf Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode