BZS55C3V9 RXG
BZS55C3V9 RXG TAIWAN SEMICONDUCTOR
BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf
Виробник: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.9V; SMD; reel,tape; 1206; single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 3.9V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Semiconductor structure: single diode
Case - mm: 3216
Case - inch: 1206
на замовлення 85 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 85
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 0.5W; 3.9V; SMD; reel,tape; 1206; single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 3.9V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Semiconductor structure: single diode, Case - mm: 3216, Case - inch: 1206.
Інші пропозиції BZS55C3V9 RXG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZS55C3V9 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZS55C2V4%20SERIES_D1612.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW 1206
товару немає в наявності
BZS55C3V9 RXG BZS55C3V9 RXG Виробник : Taiwan Semiconductor BZS55C2V4_SERIES_D1612-1918064.pdf Zener Diodes 500mW, 5%, Small Signal Zener Diode