Продукція > BZT > BZT03C10
BZT03C10
Виробник:
на замовлення 9694 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZT03C10
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні, .
Інші пропозиції BZT03C10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03C10
Додати до обраних Обраний товар
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
товару немає в наявності
BZT03-C10 BZT03-C10 Виробник : EIC Semiconductor bzt03c_.pdf Zener Diode Single 10V 6% 4Ohm 3250mW 2-Pin DO-41
товару немає в наявності
BZT03-C10 Виробник : NXP BZT03.pdf 10V, 3.25W, SOD-57 Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт