BZT03C180-TAP
BZT03C180-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt03.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: TVS DIODE 150VWM 249VC SOD57
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6.39%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 180 V
Impedance (Max) (Zzt): 400 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 130 V
на замовлення 3079 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 150VWM 249VC SOD57, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±6.39%, Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 180 V, Impedance (Max) (Zzt): 400 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 130 V.
Інші пропозиції BZT03C180-TAP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±6.39%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
товару немає в наявності
BZT03C180-TAP BZT03C180-TAP Виробник : Vishay Semiconductors bzt03.pdf Zener Diodes 180 Volt 600W 6%