BZT03C6V2-TAP
BZT03C6V2-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt03.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 6.2V 1.3W SOD57
Tolerance: ±6.45%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 4.7 V
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 6.2V 1.3W SOD57, Tolerance: ±6.45%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 6.2 V, Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1.5 mA @ 4.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03C6V2-TAP BZT03C6V2-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt03.pdf Description: DIODE ZENER 6.2V 1.3W SOD57
Tolerance: ±6.45%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 2 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
BZT03C6V2-TAP BZT03C6V2-TAP Виробник : Vishay Semiconductors bzt03.pdf Zener Diodes 6.2 Volt 600W 6%