BZT03C75-TAP
BZT03C75-TAP Vishay Semiconductors
bzt03.pdf
Виробник: Vishay Semiconductors
Zener Diodes 75 Volt 600W 6%
на замовлення 30594 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 75V 1.3W SOD57, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±6%, Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Part Status: Active, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 56 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03C75-TAP BZT03C75-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt03.pdf Description: DIODE ZENER 75V 1.3W SOD57
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 75 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 56 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±6%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Power - Max: 1.3 W