Продукція > VISHAY > BZT03C82-TAP
BZT03C82-TAP
BZT03C82-TAP Vishay
bzt03.pdf
Виробник: Vishay
Zener Diode Single 82V 6% 100Ohm 3250mW 2-Pin SOD-57 Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 68VWM 114VC SOD57, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±6.1%, Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 82 V, Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 62 V.
Інші пропозиції BZT03C82-TAP
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±6.1%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 82 V
Impedance (Max) (Zzt): 100 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 62 V
товару немає в наявності
BZT03C82-TAP BZT03C82-TAP Виробник : Vishay Semiconductors bzt03.pdf Zener Diodes 82 Volt 600W 6%