BZT03C9V1-TAP
BZT03C9V1-TAP Vishay General Semiconductor - Diodes Division
bzt03.pdf
Виробник: Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Description: DIODE ZENER 9.1V 1.3W SOD57
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±6.04%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Supplier Device Package: SOD-57
Power - Max: 1.3 W
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 6.8 V
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 1.3W SOD57, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±6.04%, Package / Case: SOD-57, Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms, Supplier Device Package: SOD-57, Power - Max: 1.3 W, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 6.8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT03C9V1-TAP BZT03C9V1-TAP Виробник : Vishay General Semiconductor - Diodes Division bzt03.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 1.3W SOD57
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±6.04%
Package / Case: SOD-57, Axial
Mounting Type: Through Hole
Impedance (Max) (Zzt): 4 Ohms
Power - Max: 1.3 W
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BZT03C9V1-TAP BZT03C9V1-TAP Виробник : Vishay Semiconductors bzt03.pdf Zener Diodes 9.1 Volt 600W 6%