BZT52-B13J
BZT52-B13J Nexperia
BZT52_B_SER-1319383.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes BZT52-B13/SOD123/SOD2
на замовлення 14162 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 13V 590MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2.31%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 590 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V.
Інші пропозиції BZT52-B13J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-B13J BZT52-B13J Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52-B_SER.pdf Description: DIODE ZENER 13V 590MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2.31%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Part Status: Active
Power - Max: 590 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2.31%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 590 mW