BZT52-B16-QX
BZT52-B16-QX Nexperia USA Inc.
BZT52-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 16V 590MW SOD123
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 590 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11.2 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 1990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 16V 590MW SOD123, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 590 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 11.2 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-B16-QX BZT52-B16-QX Виробник : Nexperia BZT52-Q_SER.pdf Zener Diodes Voltage regulator diodes
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
BZT52-B16-QX BZT52-B16-QX Виробник : Nexperia bzt52-b-q_ser.pdf Diode Zener Single 16V 2% 590mW 2-Pin SOD-123 T/R Automotive AEC-Q101
товару немає в наявності
BZT52-B16-QX BZT52-B16-QX Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 16V 590MW SOD123
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 590 mW