BZT52B16
BZT52B16 Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
BZT52B16%20SOD-123.PDF
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: INDEPENDENT TYPE 350MW 15.68V~16
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11.2 V
на замовлення 2947 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDEPENDENT TYPE 350MW 15.68V~16, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 16 V, Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 11.2 V.
Інші пропозиції BZT52B16
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52B16 BZT52B16 Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. BZT52B16%20SOD-123.PDF Description: INDEPENDENT TYPE 350MW 15.68V~16
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 40 Ohms
Power - Max: 350 mW
товару немає в наявності
BZT52B16 BZT52B16 Виробник : Rectron bzt52b2v4-bzt52b43-1396027.pdf Zener Diodes 16 V 500 mW SOD-123 5% Zener
товару немає в наявності
BZT52B16 BZT52B16 Виробник : Taiwan Semiconductor BZT52B16%20SOD-123.PDF Zener Diodes 16 Volt 410mW 2%