BZT52-B18J
BZT52-B18J Nexperia USA Inc.
BZT52-B_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 18V 590MW SOD123
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2.22%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 590 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12.6 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 7937 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 18V 590MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2.22%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 18 V, Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 590 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 12.6 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-B18J BZT52-B18J Виробник : Nexperia BZT52-B_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .59W 18V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 28
BZT52-B18J BZT52-B18J Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52-B_SER.pdf Description: DIODE ZENER 18V 590MW SOD123
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2.22%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 20 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 590 mW