BZT52-B24J
BZT52-B24J Nexperia USA Inc.
BZT52-B_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 24V 590MW SOD123
Tolerance: ±2.08%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 590 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V
на замовлення 7234 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 24V 590MW SOD123, Tolerance: ±2.08%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 24 V, Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 590 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 16.8 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-B24J BZT52-B24J Виробник : Nexperia bzt52-b_ser.pdf Zener Diode Single 24V 2% 30Ohm 590mW 2-Pin SOD-123
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BZT52-B24J BZT52-B24J Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52-B_SER.pdf Description: DIODE ZENER 24V 590MW SOD123
Tolerance: ±2.08%
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 30 Ohms
Power - Max: 590 mW