Продукція > NEXPERIA > BZT52-B56-QX
BZT52-B56-QX
BZT52-B56-QX Nexperia
bzt52-b-q_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Small Surface Mounted General Purpose Zener Diode
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BZT52-B56-Q/SOD123/SOD2, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Power - Max: 590 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V.
Інші пропозиції BZT52-B56-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-B56-QX BZT52-B56-QX Виробник : Nexperia USA Inc. Description: BZT52-B56-Q/SOD123/SOD2
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Power - Max: 590 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V