BZT52B56 Taiwan Semiconductor Corporation
BZT52B2V4%20series_F15.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: SOD-123F, 500MW, 2%, SMALL SIGNA
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 39.2 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SOD-123F, 500MW, 2%, SMALL SIGNA, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 200 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 45 nA @ 39.2 V.
Інші пропозиції BZT52B56
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52B56 BZT52B56 Виробник : Taiwan Semiconductor BZT52B2V4%20series_F15.pdf Zener Diodes 56 Volt 410mW 2%