BZT52-C13J
BZT52-C13J Nexperia USA Inc.
BZT52_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 13.25V 350MW SOD123
Tolerance: ±6.4%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13.25 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 113038 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 13.25V 350MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6.4%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13.25 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-C13J BZT52-C13J Виробник : Nexperia 5bzt52_ser.pdf Diode Zener Single 13V 5% 590mW 2-Pin SOD-123 T/R
Кількість Ціна
BZT52-C13J BZT52-C13J Виробник : Nexperia BZT52_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .59W 13V
Мінімальне замовлення: 21
BZT52-C13J BZT52-C13J Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52_SER.pdf Description: DIODE ZENER 13.25V 350MW SOD123
Tolerance: ±6.4%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 16 шт:
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6.4%
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW