BZT52-C13X
BZT52-C13X Nexperia
BZT52_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes Single Zener diodes in a SOD123 package
на замовлення 1232 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 13.25V 350MW SOD123, Tolerance: ±6.4%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13.25 V, Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZT52-C13X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-C13X BZT52-C13X Виробник : Nexperia 5bzt52_ser.pdf Diode Zener Single 13V 5% 590mW 2-Pin SOD-123 T/R
на замовлення 10 шт:
товару немає в наявності
BZT52-C13X BZT52-C13X Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52_SER.pdf Description: DIODE ZENER 13.25V 350MW SOD123
Tolerance: ±6.4%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 13.25 V
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 8 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Tolerance: ±6.4%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 10 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 350 mW