BZT52-C62J
BZT52-C62J Nexperia
BZT52_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes BZT52-C62/SOD123/SOD2
на замовлення 8612 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 62V 350MW SOD123, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±6.5%, Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V, Impedance (Max) (Zzt): 140 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123, Part Status: Active, Power - Max: 350 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 43.4 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52-C62J BZT52-C62J Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52_SER.pdf Description: DIODE ZENER 62V 350MW SOD123
Tolerance: ±6.5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 62 V
Impedance (Max) (Zzt): 140 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 43.4 V
Qualification: AEC-Q101
на замовлення 712 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±6.5%
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Power - Max: 350 mW