BZT5250H-B51X
BZT5250H-B51X Nexperia USA Inc.
BZT5250H_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: DIODE ZENER 51V 375MW SOD123F
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V
Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 375 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 51V 375MW SOD123F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 51 V, Impedance (Max) (Zzt): 180 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Power - Max: 375 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 35.7 V.
Інші пропозиції BZT5250H-B51X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT5250H-B51X BZT5250H-B51X Виробник : Nexperia BZT5250H_SER.pdf Zener Diodes ZENER SOD-123 .83W 51V