Продукція > NEXPERIA > BZT52H-B15-QX
BZT52H-B15-QX
BZT52H-B15-QX Nexperia
BZT52H-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia
Zener Diodes ZENER SOD-123 .83W 15V
на замовлення 152 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 15V 375MW SOD123F, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Grade: Automotive, Power - Max: 375 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції BZT52H-B15-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52H-B15-QX Виробник : Nexperia bzt52h-q_ser.pdf Diode Zener Single 15V 2% 830mW Automotive AEC-Q101 2-Pin SOD-123F T/R
товару немає в наявності
BZT52H-B15-QX BZT52H-B15-QX Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52H-Q_SER.pdf Description: DIODE ZENER 15V 375MW SOD123F
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 15 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Grade: Automotive
Power - Max: 375 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 10.5 V
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Grade: Automotive
Power - Max: 375 mW