Продукція > NEXPERIA > BZT52H-C3V9,115
BZT52H-C3V9,115
BZT52H-C3V9,115 Nexperia
bzt52h_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 3.9V 5% 830mW 2-Pin SOD-123F T/R
на замовлення 29855 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 3.9V 375MW SOD123F, Tolerance: ±5%, Packaging: Bulk, Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Grade: Automotive, Power - Max: 375 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52H-C3V9,115 BZT52H-C3V9,115 Виробник : Nexperia USA Inc. PHGLS21818-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DIODE ZENER 3.9V 375MW SOD123F
Tolerance: ±5%
Packaging: Bulk
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Grade: Automotive
Power - Max: 375 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 3 µA @ 1 V
Qualification: AEC-Q101
Кількість Ціна
BZT52H-C3V9,115 BZT52H-C3V9,115 Виробник : Nexperia bzt52h_ser.pdf Diode Zener Single 3.9V 5% 830mW 2-Pin SOD-123F T/R
Мінімальне замовлення: 28
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
товару немає в наявності
BZT52H-C3V9,115 BZT52H-C3V9,115 Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52H_SER.pdf Description: DIODE ZENER 3.9V 375MW SOD123F
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 95 Ohms
Power - Max: 375 mW