Продукція > NEXPERIA > BZT52H-C56,115
BZT52H-C56,115
BZT52H-C56,115 Nexperia
bzt52h_ser.pdf
Виробник: Nexperia
Diode Zener Single 56V 5% 830mW 2-Pin SOD-123F T/R
на замовлення 27000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 56V 375MW SOD123F, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V, Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123F, Power - Max: 375 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZT52H-C56,115 BZT52H-C56,115 Виробник : Nexperia USA Inc. BZT52H_SER.pdf Description: DIODE ZENER 56V 375MW SOD123F
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C (TA)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 56 V
Impedance (Max) (Zzt): 120 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123F
Power - Max: 375 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 39.2 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Мінімальне замовлення: 26
tariffCode: 85411000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
BZT52H-C56,115 BZT52H-C56,115 Виробник : Nexperia bzt52h_ser.pdf Diode Zener Single 56V 5% 830mW 2-Pin SOD-123F T/R
товару немає в наявності
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123F
Mounting Type: Surface Mount
Power - Max: 375 mW