Продукція > NXP USA INC. > BZV55-B7V5,135
BZV55-B7V5,135
BZV55-B7V5,135 NXP USA Inc.
PHGLS22257-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW LLDS
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 200°C
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: LLDS; MiniMelf
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 5 V
на замовлення 106500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW LLDS, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 200°C, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: LLDS; MiniMelf, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 900 mV @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 5 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZV55-B7V5,135 BZV55-B7V5,135 Виробник : Nexperia 2155436499555762bzv55_ser.pdf Diode Zener Single 7.5V 2% 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
Кількість Ціна
BZV55-B7V5,135 Виробник : NXP Semiconductors PHGLS22257-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw BZV55_SER.pdf Zener Diode Single 7.5V 2% 15Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF T/R
товару немає в наявності
BZV55-B7V5,135 BZV55-B7V5,135 Виробник : Nexperia USA Inc. BZV55_SER.pdf Description: DIODE ZENER 7.5V 500MW LLDS
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Power - Max: 500 mW