Продукція > BZV > BZV55B7V5
BZV55B7V5
BZV55B2V4%20SERIES_G2301.pdf
Виробник:
на замовлення 22500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZV55B7V5
Description: MMELF, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V, Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms, Supplier Device Package: Mini MELF, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 5 V.
Інші пропозиції BZV55B7V5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZV55-B7V5 Виробник : KEXIN 09+
BZV55B7V5 BZV55B7V5 Виробник : EIC bzv55cxx.pdf Zener Diode Single 7.5V 2% 15Ohm 500mW 2-Pin Mini-MELF
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 7.5 V
Impedance (Max) (Zzt): 7 Ohms
Supplier Device Package: Mini MELF
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 5 V
BZV55-B7V5 Виробник : Nexperia Array
BZV55B7V5 BZV55B7V5 Виробник : Taiwan Semiconductor BZV55B2V4%20SERIES_G2301.pdf Zener Diodes 7.5 Volt 500mW 2%