BZV55C27 JGSEMI
BZV55C2V4%20SERIES_H2301.pdf 150_8298-bzv55-c2v4-c75-pdf.pdf
Виробник: JGSEMI
0,5W; 27V; packaging: tape&reel; BZV55C27 SOD80 JGSEMI DZ27V0 smd JGS
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BZV55C27 JGSEMI
Description: DIODE ZENER 27V 500MW MINI MELF, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V, Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms, Supplier Device Package: Mini MELF, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 20 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BZV55C27 Виробник : MIC BZV55C2V4%20SERIES_H2301.pdf 150_8298-bzv55-c2v4-c75-pdf.pdf 0,5W; 27V; packaging: tape&reel;     equivalent:  TZMC27, ZMM27 BZV55C27 DZ27V0 smd
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
BZV55-C27 Diodes Zener 27V SOD-80
на замовлення 57 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 57
BZV55C27 BZV55C27 Виробник : Microchip Technology d0008228.pdf Diode Zener Single 27V 5% 500mW 2-Pin DO-213AA
товару немає в наявності
BZV55C27 Виробник : DC Components BZV55C2V4%20SERIES_H2301.pdf 150_8298-bzv55-c2v4-c75-pdf.pdf 27V 5%, 0.5W, SOD-80C (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
товару немає в наявності
BZV55-C27 Виробник : GUOJINGWEI 27V 5%, 0.5W, SOD-80C (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
BZV55C27 Виробник : Philips BZV55C2V4%20SERIES_H2301.pdf 150_8298-bzv55-c2v4-c75-pdf.pdf 27V 5%, 0.5W, SOD-80C (SMD) Група товару: Стабілітрони Од. вим: шт
BZV55C27 BZV55C27 Виробник : Taiwan Semiconductor Corporation BZV55C2V4%20SERIES_H2301.pdf Description: DIODE ZENER 27V 500MW MINI MELF
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 27 V
Impedance (Max) (Zzt): 80 Ohms
Supplier Device Package: Mini MELF
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 10 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 20 V
BZV55C27 BZV55C27 Виробник : Microchip Technology 150_8298-bzv55-c2v4-c75-pdf.pdf Description: DIODE ZENER 27V DO213AA
Packaging: Bulk
Tolerance: ±7%
Package / Case: DO-213AA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Supplier Device Package: DO-213AA
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 200 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 50 nA @ 18.9 V
BZV55-C27 Виробник : Nexperia
BZV55C27 BZV55C27 Виробник : Taiwan Semiconductor BZV55C2V4%20SERIES_H2301.pdf 150_8298-bzv55-c2v4-c75-pdf.pdf Zener Diodes 27 Volt 500mW 5%